تبلیغات
چند دقیقه زندگی

چند دقیقه زندگی
قالب وبلاگ

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری-یكی از جانبازان دوران دفاع مقدس كه برای وی مشكلی حادث شده و نگران كوتاهی و قصور مسئولین و اجحاف حق در مورد خود می باشد، با ارسال نامه ای سرگشاده به دفتر خبرگزاری(ایسنا)، از برخی مسئولین نظام جمهوری اسلامی گلایه كرده و درخواست رسیدگی عاجل و جدی به مشكل خود از طریق مسئولین ذیربط گردیده است.

تاذ

در این نامه آمده است:

بنام یگانه قاضی حاکم و شاهدی که عالم محضر اوست

مسئولان ارشد نظام اسلامی!

استمداد عاجزانه یک جانباز شیمیایی از کار افتاده کلی از مسئولین قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران !

کسی که هشت سال در پیچ و خم دادگاه و دادسرا نتوانسته است داد خود را بگیرد، در کشور شما فریاد تظلم خواهی خود را کجا می برد؟

می خواهم با این فریاد تظلم خواهی خود، حجت را بر شما تمام کنم.

جانبازی هستم که در سن 14 سالگی شیمیائی شده ام و در حال حاضر به تایید مراجع رسمی، ازکارافتاده کامل می باشم.

سرپرست چهارفرزند صغیر هستم که سه تن از آنها با تجربه یتیمی سر در سایبان گرفتاری های زندگی فراهم شده خود دارند.

زمینی را که به اقساط از طرف اداره محل کار همسرم دریافت نموده بودیم، به امید داشتن یک سرپناه در یک بازی کلاهبرداری به نام مشارکت در ساخت باختیم و تنها اقساط زمین و هزینه های پیگیری قضائی و حق وکیل که با اخذ وامهای بانکی تامین نموده ایم بر دوشمان مانده و در یک روند غیرمعقول دادرسی هرگز داد ما گرفته نشده و این حکایت هشت سال نمایش دادرسی، تمام زندگی ما را تحت الشعاع خود قرار داده است.

جانبازی از کار افتاده کامل با پنج سر عائله خود، اسباب خانه خود را بر دوش کشیده و همه ساله به مستاجری از این خانه به آن خانه نقل مکان می کند.

من از هیچکس نه خانه می خواهم نه امکانات بلکه به مدعیان عدالت می گویم چرا در این سیستم عدالت گستری شما هشت سال است داد مظلوم از ظالم گرفته نمی شود؟

پرونده من اینک در بعد از یک نوبت رای به ضرر حقانیت در دادگاه بدوی و یک نوبت رای به نفع حقیقت در دادگاه تجدید نظر، در دادگستری استان تهران هنوز مفتوح و نگاه عدالت گستر و منصفی را می طلبد که به این بیداد چندین ساله خاتمه بخشد.

آیا کسی هست که به گرفتن حق مظلومی کمک کند؟

خبرگزاری ایسنا منطقه چهارمحال و بختیاری – آمادگی لازم دارد كه جزئیات این موضوع را به منظور پیگیری،دراختیار مسئولین مربوط قرار دهد.

انشاءالله که هرچه زودتر به مشکلات همه ی این عزیزان رسیدگی شود.


[ شنبه 3 دی 1390 ] [ 03:02 ب.ظ ] [ ثنا ] [ نظر یادتون نره! ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب